Piz Buin Instant Glow Sun Lotion SPF15 rozjasňující mléko na opalování 150 ml

Určení
unisex

• už mnoho let používám, kvalitní značka
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

snadno se roztírá,je lehce třpytivý,hezky voní a dokonale chrání, používám několik sezon u nás i u moře a nikdy nedošlo ani k zarudnutí pokožky

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Mléko se krásně roztírá a rychle vstřebává. Třpytky jsou velmi decentní.

SPF
Druh
mléka
Objem
150 ml
Voděodolné
Určení
unisex

Mléko se střední ochranou urychluje přirozený proces opalování, poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny pro okamžitě zářivou pleť.

• už mnoho let používám, kvalitní značka

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Mléko se krásně roztírá a rychle vstřebává. Třpytky jsou velmi decentní.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Klasika na kterou nedám dopustit, chrání a voní

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

příjemná vůně, lehká konzistence, mírný třpyt, skvěle chrání,nemaže plavky

• Vadí mi vůně

Zatím jsem krém ještě nepoužila, ale vadí mi silná květinová vůně

• , zakoupeno v Notino

• Krásne a lehce se roztírá,nádherně voní,balení vhodné i do kabelky ,barva po opálení má zlatavý nadech
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Kvalitní přípravek, se kterým mám dlouholetou zkušenost
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• vynikající žádný jiný produkt není tak dobrý, možná za zmínku stojí nivea na opal
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Sehnala jsem jej za přijatelnou cenu. I. Když jsem prvotní zájem měla o jiný téže značky zřejmě jsem špatně odklikla. Tento má lehké třpytky po nanesení, takže pro ženy. Ale jinak spokojenost.
    • Jen pro ženy

Preferuji tuto značku produktů na opalování i. Po opalování. Jinou už nekupuji. Sice dražší, ale krásné opálení, vysoká ochrana. Super.