Piz Buin Allergy Face Cream SPF30 50 ml

V tyčince
Bez parabenů
Bio

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vynikající nelepivá emulze, pro mě super na cesty v Roadster, konečně jsem si nespálila obličej

Mě vyhovuje.

• , zakoupeno v Notino

Lehce roztíratelný i vstřebatelný,příjemný.

Značka
Netoxické
V tyčince
Bez parabenů
Bio

Lehký krém na obličej s vysokou ochranou poskytuje ochranu citlivé pleti před poškozením slunečním zářením, napomáhá předcházet sluneční alergii a zlepšuje pružnost pokožky. Zabraňuje vzniku spálenin a hydratuje pokožku po celý den. Vhodné i pro muže.

Mě vyhovuje.

• , zakoupeno v Notino

Lehce roztíratelný i vstřebatelný,příjemný.

• , zakoupeno v Notino

• produkt vybraný z důvodu ochrany kůže před pigmentovými skvrnami
  • , zakoupeno v Notino

• Výborná ochrana obličeje proti slunci.

Doporučuji.

vhodné i pro alergiky

• , zakoupeno v Notino

• používám dlouhodobě, příjemný není pocit mastnoty, dobře chrání

• Dobrá cena
  • , zakoupeno v Notino

Nikdy jsem se po nem nespalila. Opaleni vydrzi dlouho.

• , zakoupeno v Notino

• vždy na dovolené musím do lékárny protože mám alergie na slunce, krémy ale s tímto jsem již druhý rok spokojená, levný

jen doporučuji, proto jsem si koupila i mléko na tělo a zvažuji i jiné z této značky