Piz Buin Active Fresh Cooling spray SPF10 150 ml

Popis produktu

Parametry produktu

SPF
10
Objem
150 ml

Parametry produktu

SPF
10
Objem
150 ml

Popis produktu

Nové solární přípravky Piz Buin ® Active vám umožňují vychutnat na plno všechen čas strávený na slunci.

Leader značky ve sluneční ochraně pro všechny ty, kteří mají rádi aktivní život v přírodě, pro značku Piz Buin ® je potěšením představit novou solární technologií s dlouhodobými účinky: Piz Buin ® Active.

Díky této revoluční technologii, Spray Piz Buin ® Active odolává 80 minut od kontaktu s potem a vodou, umožňující nepřerušenou zábavu na slunci. Jeho lehká formule, ne-mastná, která se absorbuje v sekundách a umožní vám získat ochranu, kterou potřebujete rychle a jednoduše. Ponechává více volného času vést aktivní život v přírodě. Díky nové rozstřikující technologii, bude aplikace dostatečně citlivá na části těla, kde je velice obtížné dosáhnout.

Piz Buin ® Active je k dispozici ve dvou formátech, Active Spray a Active Lotion se slunečním filtrem Piz Buin Helioplex ™ pro ochranu fotostability před UVA a UVB zářením, odolné proti spálení sluncem a proti stárnutí pokožky způsobené sluncem.

SPF k dispozici: Spray SPF 10, 20, 30

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.