La Roche-Posay Anthelios XL výživný olej na opalování SPF50+ 200 ml

První nejvyšší ochrana v transparentním opalovacím oleji. Výživný olej Anthelios XL zanechá vaši pokožku sametově hebkou a perfektně chráněnou. Vlastnosti: SPF 50+/ PPD 35,...
Doprava 79 Kč,Do měsíce

Netoxické
V tyčince
Bio
Bez parabenů

SPF 50+/ PPD 35, fotostabilní a voděodolný, lze použít na obličej i tělo, jemná parfemace, nelepivá textura, snadno se roztírá, ultra minimalistická formule (pouze 13 složek), hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce), optimální tolerance, předchází slunečním alergiím, neobsahuje parabeny.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• zatím bez zkušenosti, vyzkouším letos u moře

• Příjemný olej na tělo, krásně voní
    • Po tomto oleji se dobře a rychle opálím

• dobře se roztírá
    • hezky voní
    • po aplikaci jsme se nespálili :-)
  • , zakoupeno v Notino

• Snadná aplikace, vyživuje pokožku, voděodolny
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Po použití došlo k alergické reakci.
    Testry jsem nikde nesehnala.

• Skvělá cena

Produkt jsem si vybrala, protože mám pigmentové skvrny v obličeji a potřebuji vysoký faktor.

• vynikající

• na nohy dobrý
    • vysoký faktor, stačí se namazat jednou nebo dvakrát za den a jste v pohodě
    • objevily se mi při jeho používání hodně nepříjemné svědivé vyrážky

chtěl jsem olej pro jeho dobrou roztíratelnost a taky to, že po něm vypadám sice mastně, ale ne jako od omítky, což se mi stávalo běžně při použití krému
    nicméně při používání tohoto přípravku jsem začal mít mimořádně nepříjemné kožní potíže, které mě nutí se objednat k doktorovi, moje citlivá pokožka mohla zareagovat i na jiné podněty, ale nějak si myslím, že to souvisí s tímto přípravkem, produkt je parfémovaný což mi příjde podivné, když má být na citlivou pokožku

• , zakoupeno v dermocentrum.com

Kvalitní opalovací olej za dobrou cenu.