Hristina přírodní hydratační opalovací mléko pro děti SPF30 200 ml

• Nezanechává bílý povlak, nemastí
    • I pro dospělé super
    • Moc tekuté, trošku sražené
  • , zakoupeno v Hristina.cz

• Na rozdíl od zatím všech mnou vyzkoušených opalovacích mlek pro děti a kojence nezanechava bílý film po nanesení.
    • Má typickou vůni opalovacích produktu - do kokosova
    • Pěkné opálení dcery, i když má světlou pleť
    • Nedrazdi
    • Nezanechava mastný film, ale hydratuje dobre
    • Asi cena. Zatím jsem ale nenašla lepší v nižší cenové kategorii a zároveň přírodní...
  • , zakoupeno v Hristina.cz

Výborný produkt, používaly jsme s dcerou teď 14 dní v Egyptě. Výborně se roztírá, po prvních dnech se stačilo natřít jednou denně a hezky jsme se opálily.
    Určitě si pořídíme i na příští dovolenou.

SPF
pro citlivou pleť
Určení
dětské

Hristina HYDRATAČNÍ OPALOVACÍ MLÉKO 30 SPF 200 ml

Popis: Hydratační opalovací mléko, které zajišťuje účinnou ochranu proti škodlivému vlivu UVA a UVB záření. Vyživující formule obohacená o vitamín E, D-panthenol a Aloe Vera. Mléko pokožku nejen chrání, ale také vyživuje, hydratuje a regeneruje. Odolné proti vodě, fotostabilní, bez alergenů a vhodné pro všechny typy pokožky.

Myslete na to, že ochrana před sluncem je výrazně snížena tím, jak klesá množství přípravku aplikovaného na kůži.

• Upozornění: Přímé vystavení slunci je vážnou hrozbou pro vaše zdraví. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i za použití opalovacího mléka, protože nezajištují 100% ochranu. Nevystavujte kojence a děti mladší 3 let přímému slunečnímu záření. Vyhněte se slunci mezi 11:00 a 15:00 hodin. Jako doplňující ochranu použijte čepici, sluneční brýle a tričko.
  • Použití: Před použitím dobře protřepat. Naneste na celé tělo 10 až 15 minut před opalováním a poté znovu zejména po koupání, pocení a sušení.
  • Složení: Voda, kokosový olej, kakaové máslo, jojobový olej, aloe pravá extrakt, leknín bílý extrakt, panthenol D, olej z hroznových jader, hořčík, hydrogenovaný ricinový olej, včelí vosk.

• Moc příjemná vůně

• Pěkné opálení dcery, i když má světlou pleť
    • Nedrazdi
    • Nezanechava mastný film, ale hydratuje dobre
  • , zakoupeno v Hristina.cz

Určitě si pořídíme i na příští dovolenou.

• příjemná vůně
  • , zakoupeno v Hristina.cz

• voní po kokosu (není to příliš silné)
    • krásně se roztírá, lehce vodové
    • složení výrobku

Pochybuji o složení výrobku. Podle toho co je uvedeno na obalu by mléko asi těžko mohlo mít SPF 30. Takže buď neplní deklarované SPF 30 a nebo obsahuje fyzikální/chemické filtry, které nejsou uvedeny na obalu. Vzhledem k tomu jak se mléko krásně roztírá si nemyslím, že obsahuje fyzikální filtry...

• Spise tekute
    • Prijemna vune
    • Dobre se roztira
    • Moc mi nevyhovuje davkovac vzhledem k ridsi konzistenci pripravku

Pro produkt jsem se rozhodla pro jeho prirodni slozeni, adekvatni faktor a fakt, ze neobsahuje nanocastice. Zatim jsem velmi spokojena, splnil ocekavani

• , zakoupeno v Majka-shop.cz

Vybrala jsem kvůli přírodnímu složení, což výrobek splňuje a také kvůli dobré ceně.
    dobře se nanáší, vůně není nijak protivná ani výrazná.

• , zakoupeno v Hristina.cz

• Výrobek bez chemických látek, s látkami s přirozenou UV ochranou.
    • Krém je příliš tekutý. Pokud si ho chcete vzít na pláž do tepla, teče jako voda. Uvítala bych možná aplikaci rozstřikovačem.

Mléko jsme si pořídili opakovaně pro dovolenou u moře. Tentokrát bylo ale slunce asi agresivnější a všichni jsme si lehce spálili ramena. Nicméně po odeznění spálení nám krém opět parádně posloužil až do konce dovolené. Ani děti, ani my jsme se dál nespálili a jsme krásně opálení. Nicméně je nutná aplikace min. 3x denně po dobu pobytu na pláži. A samozřejmě se přes poledne schovat ze sluníčka.

• , zakoupeno v Hristina.cz

• Prirodny produkt bez chemickych prisad
    • Lehce se roztira
    • Prijemne voni
    • Nenechava bile stopy
    • Vetsi baleni
    • Hydratuje
    • Dcerka se jeste nespalila
    • Trochu ridsi,ale z lednice je akorat

Naplnil mr ocekavani.
    Krem se krasne roztira,nenechava bile stopy,neni to chemicky kokteil a krasne hydratuje pokozku dcerky.
    Je trochu tekutejsi,ale dala jsem do lednice a pak je akorat ,da se i protrepat,coz u jinych prirodnych mi pak neslo.
    Ma supr baleni,ma vrchnak a pod nim jeste otviraci cast..
    Dcerka se jeste nespalila a nema po nem zadne pupinky,jak to mela po jinych opalovacich mlekach.
    Na nase podminky vyhovujuci a doatacujuci.
    Dekuji

• složení
    • příjemná vůně

Skvělý produkt s bezkonkurenčním složením bez chemických sajrajtů