Hristina přírodní hydratační mléko na opalování SPF30 150 ml

Nekomedogenní
Na obličej
Na sport

• dobře se roztírá a vsakuje

Ale není k ničemu, spálili jsme se všichni, i světlovlasí s normální pigmentací, i tmavovlasí s běžně vynikající pigmentací. Byli jsme u moře v Řecku, v polostínu, pod slunečníkem, při nanášení co půl hodiny až hodinu, přes poledne jsme na sluníčku nebyli. Nanášeli jsme dostatečně, ale byli jsme rudí jak raci. Takže za mě - velké zklamání, nedoporučuji.

• Nevtíravá vůně
    • Dobře se roztírá
    • Vystačí akorát na týdenní dovolenku ☺️
    • Opálení bez spálení
  • , zakoupeno v GreenStore.cz

Skvěle se roztírá a skutečně chrání před spálením. Naprostá spokojenost, budu objednávat znovu.

SPF
Zmatňující
Nekomedogenní
Na obličej
Na sport

Hydratační opalovací mléko, které zajišťuje spolehlivou ochranu proti UVA a UVB záření. Vyživující formule obohacená o D-panthenol a aloe vera. Odolné proti vodě, fotostabilní, bez alergenů.

Naneste po celém těle 10 -15 min před tím než vyjdete na sluníčko a znovu nanášejte často zejména po koupání, pocení a sušení. Uvědomte si, že ochrana před sluncem je výrazně snížena tím, že klesá množství aplikované na kůži.

Před použitím protřepat.

Neobsahuje nanočástice

Složení našich produktů je úplné. Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou. Kosmetika není testovaná na zvířatech.

Skládá se: voda, kokosový olej, kakaové máslo, jojobový olej, aloe pravá extrakt, leknín bílý extrakt, panthenol, olej z hroznových jader, hořčík, hydrogenovaný ricinový olej, včelí vosk.

• dobře se roztírá a vsakuje

• Nevtíravá vůně
    • Dobře se roztírá
    • Vystačí akorát na týdenní dovolenku ☺️
    • Opálení bez spálení

Krasna vune

• , zakoupeno v Hristina.cz

Zatím nebyla příležitost vyzkoušet.