Eucerin Sun gel proti sluneční alergii SPF25 150 ml

Určení
unisex
300 g

• , zakoupeno v Lékárna Krupská

• Velmi dobře se roztírá, není mastný. U moře trpím na sluneční alergii, s tímto mlékem se mi však svědivé pupínky neudělají.
    • Cena.

Doporučuji, velmi dobrý výrobek.

• Výborný pro citlivou a alergickou pleť

Voděodolné
Určení
unisex
300 g

V posledních letech významně roste výskyt slunečních alergií. Laboratoře Eucerin ve spolupráci s předními dermatology proto vyvinuly přípravky na opalování, které nejen chrání pokožku před spálením, ale zajišťují také dokonalou ochranu před vznikem alergických reakcí na sluneční záření. Klinické studie potvrzují vysokou účinnost a vynikající kožní snášenlivost u citlivé pokožky a pokožky alergické na sluneční záření. Dermatologicky testováno a schváleno. Vhodné i pro muže.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Můžu jedině doporučit. Na sluneční alergii trpím již několikátým rokem. Nikdy mi nic nepomáhalo - krémy ani léky. Minulý rok jsem poprvé vyzkoušela tuto řadu pro alergiky a vyrážka se opravdu objevovala jen lehce.
    • Vysoká cena

• Cena.

Doporučuji, velmi dobrý výrobek.

• Výborný pro citlivou a alergickou pleť

Výborný pro citlivou pleť, voděodolný, nikdy se s ním nespalim

ok

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Na doporučení na sluneční alergie, jen jsem našla balíček se gelem na opalování + olej po opalování, ale také jsem
    zjistila že není k dostání, jeho cena byla asi 520 kč. Otázka je proč již není? Děkuji za správu. Maria.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

při pouzití se mi neobjevila slunecni alergie, kterou trpim kazdorocne - pripravek doporucuji

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Používám ho asi 5 let ,jsem spokojená .

• hůře se roztírá

• nezpůsobil alergickou reakci
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Jediný krém, který na mou solární dermatitidu funguje.