Daylong Baby krém na opalování SPF30 50 ml

dětské
300 g

Těžko roztíratelný

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Produkt mi byl doporučen na veterině pro pejska s Cushingovým sy je dost hustý, hůře se roztírá aběloba barví. Učinek splnil očekávání

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Proti sluníčku chrání, voděodolný je dokonale, ale jde velmi špatně namazat, téměř se nevsákne a kůže zůstává bílá. Koupila jsem pro batole a vypadala jak porcelánová panenka, běhala po zahradě a na krém se jí přilepovaly nečistoty, protože kůže zůstala lepivá a nehorší bylo, že krém nešel absolutně smýt a zp jsem jí namydlila několikrát po sobě. Tento krém už rozhodně nikdy nekoupím. Jinak z0načku Daylong používám na opalování pro dospělé po mnoho let a jsem velmi spokojená, tento krém mě ale zklamal.

SPF
dětské
300 g

Ocenění

Produkt roku 2015 - Top v kategorii

Daylong kids SPF30 je lipozomální locio (opalovací mléko) určené speciálně pro děti. Látky jako dexpanthenol a glycerin hydratují jemnou dětskou kůži. Pro nerušený zážitek z plavání je locio vybavené extrémní odolností vůči sladké i slané vodě. Díky širokospektrální UVA a UVB ochraně poskytuje Daylong® kids SPF 30 locio spolehlivou sluneční ochranu pro dětskou kůži.

Vlastnosti:

vysoká ochrana (SPF 30)

extrémně odolné vůči vodě

ošetřuje kůži dexpanthenolem, glycerinem, Aloe vera a vitamínem E

pro děti od cca. 1 roku

bez parfému, PEG emulgátorů a přídavných konzervačních látek

vhodné pro atopickou kůži

Použití:

Nanášejte na kůži v dostatečném množství asi 20 minut před pobytem na slunci a nechejte přípravek dobře vstřebat. Zabraňte kontaktu s očima. Při nadměrném pocení, plavání a sušení nanášení přípravku zopakujte. Snížení požadovaného množství značně sníží úroveň ochrany. Nadměrné slunění vážně ohrožuje zdraví. Ani přípravky s vysokým SPF neposkytují absolutní ochranu před UV zářením. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Přípravky sluneční ochrany mohou způsobit zabarvení textilií a jiných materiálů.

Těžko roztíratelný

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Značku daylong používám mnoho let a nemohu si ji vynachválit. Teď jsem zkusila tento krém pro dítě bez chemických filtrů a funguje dobře. Sice se hůře roztírá díky hutnější konzistenci a zanechává na kůži jemný bílý film, to je ale úděl všech krémů z fyzikálními filtry. Za mě tedy maximální spokojenost. Hlavně že tyhle krémy existují a nemusím dítě natírat chemií již od mala.

• daylong mame radi
    • tezko se rozstira tento baby
  • , zakoupeno v Lekynadosah.cz

Dobře chrání pleť před zčervenáním, při pobytu na slunku.

• , zakoupeno v Notino

• Líbí se mi, že je vhodný pro děti do 1 roka.

Má tužší konzistenci, takže se déle roztírá, ale jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Jemný, nedráždí pokožku.
  • , zakoupeno v Benu.cz

• žádná