Bioderma Photoderm Max ochranná mlha SPF50+ 150 ml

TOP 13 v kategorii Přípravky na opalování

Bioderma Photoderm Max ochranná mlha SPF50+ 150 ml

Snadno aplikovatelný, voděodolný a nekomedogenní opalovací prostředek, který poskytuje vysokou ochranu proti UV záření a volným radikálům. ...
Garantovaný nákup z Lékárna Oáza

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 4 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 1 994 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 402 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 216 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 986 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč77 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč92 % • 355 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč90 % • 193 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč100 % • 1 021 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 980 recenzíDalší informace

Bioderma Photoderm Opalovací mlha je skvělou volbou pro každého, kdo hledá účinný a snadno použitelný prostředek k ochraně pokožky před negativními účinky slunečního záření. Díky vysokému SPF faktoru a antioxidačnímu složení s hydratačními účinky chrání pokožku před předčasným stárnutím a vysušením. Je nekomedogenní, vhodná pro všechny typy pleti a lze ji použít při různých aktivitách. S Bioderma Photoderm Opalovací mlhou můžete strávit čas venku i ve vodě bez obav z poškození pokožky.

Složení s antioxidanty

Bioderma Photoderm je účinná opalovací mlha určená k ochraně pokožky před negativními účinky slunečního záření. S SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu proti UVA i UVB záření a díky složení s antioxidanty chrání buňky před předčasným stárnutím.

Značka
V tyčince
Bez parabenů
Bio

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Nádobka má na víčku šipku kam víčkem otočit aby se otevřelo. Marná snaha, žádná mlha. Konzultovala jsem problém telefonicky a bylo mi doporučeno výrobky vrátit což jsem ihned učinila.

• Příjemně voní.
    • Dobře se roztírá.
    • Nespálím se.

Nejlepší opalovací prostředek na moji sluneční alergii. Nezanechává skvrny a dobře se roztírá.

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

Jsem opravdu nadšená! Aplikace je velmi rychlá a emulze nestéká po obličeji. Je to takový velmi lehký druh slunečního oleje ve spreji - velmi příjemný k pokožce, s jemnou vůní a naprosto tolerantní i k nadměrně citlivé pleti. I když je to dražší produkt, za nákup rozhodně stojí. Dříve mi vždy trvala aplikace klasickým opalovacím krémem docela dlouho - s tímto je to raz dva a přitom pokožku opravdu chrání. Moje pleť většinu opalovacích krémů nesnese a reaguje pálením nebo svěděním. Tento je ale z těch všech produktů, které jsem používala, bezkonkurenčně nejlepší. Nepálí, nesvědí, vlastně o něm ani nevím. Je radost ho používat! Opravdu doporučuji.

Značka
V tyčince
Bez parabenů
Bio

Přirozená ochrana

Mlha aktivuje přirozenou obranu buněk, což je důležité pro ochranu pokožky. Je snadno aplikovatelná i na vlhkou pokožku a může být použita na celé tělo. Je vhodná na všechny typy pleti včetně citlivé a díky hydratačním účinkům udržuje pokožku hydratovanou.
Přirozená ochrana

Bezpečné složení

Je také nekomedogenní a neparfémovaná, takže neucpává póry a nedráždí citlivou pokožku. Díky svému vysoce voděodolnému složení zůstává účinná i při kontaktu s vodou nebo potem, což jistě při pobytu u vody nebo při sportu oceníte.
Bezpečné složení

Vysoce hydratační

Tato inovativní mlha s vysokým SPF faktorem nabízí nejen vysokou ochranu proti slunečnímu záření, ale i skvělou aplikaci. Vaše pokožka bude nejen dokonale chráněna, ale i krásně hebká díky jejím hydratačním účinkům.
Vysoce hydratační

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 053 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Photoderm Max Sun Mist SPF 50+ mlha na opalování

- poskytněte své pokožce nejvyšší ochranu s osvěžující opalovací mlhou která se perfektně hodí i na hory a sportovní aktivity
- obsahuje buněčnou Bioochranu
- zajišťuje optimální ochranu proti škodlivým účinkům UV záření
- ochranu 50+
- bojuje proti předčasnému stárnutí pleti
- předchází sluneční intoleranci
- má transparentní a osvěžující texturu
- vhodná pro aplikaci na suchou i mokrou pokožku
- je voděodolná
- rychleschnoucí
- bez nutnosti roztírání
- vhodná pro všechny typy pokožky včetně velmi citlivé
- vhodná i pro děti od 3 let
- hypoalergenní

Použití:
Aplikujte na pokožku alespoň 30 minut před opalováním, během pobytu na slunci doporučujeme aplikaci opakovat. Vyhněte se kontaktu s očima.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Příjemně voní.
    • Dobře se roztírá.
    • Nespálím se.

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Super produkt. Nemusí se rozmazávat, je bezbarvý. Dovolenou u moře s nim přežil bez spálenin i můj syn, který má se sluníčkem vždy problémy
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• Neni mastny
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

mám ho nachystaný na dovolenou, zatím jsem nevyzkoušela

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• perfektní balení
    • dokonalé nanášení, vhodné na zahraniční cesty
    • vhodný pro pobyt na písečné pláži-nikde se nic nevyleje
  • , zakoupeno v Lékárna Bella

výborně se nanáší na tělo

• , zakoupeno v Lékárna.cz

stačí nastříkat a není potřeba roztírat, ideální do města/auta/na výlet, kdy se chci během pobytu na slunci jen přestříknout na náchylných místech. Schne rychle, vůně je příjemná, není nijak vtíravá ani otravná. Určitě doporučuju

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• vysoká ochrana
    • snadná aplikace rozprašovačem
    • voděodolná
    • na obličej lze použít jen při rozetření dlaněmi, díky olejové konzistenci nelze přestříkat přes make-up
    • velmi silná parfemace

Opalovací mlha je účinná, dobře chrání, lehce se aplikuje. Olejová konzistence mi nevadí, není extrémně mastná. Ovšem nedá se použít přes make-up, osobně bych ji na obličej neaplikovala vůbec díky silné parfemaci. Na sport ale skvělá. Doporučuji