Bioderma Photoderm AKN ochranný matující fluid na obličej SPF30 40 ml

Garantovaný nákup z Lékárna AVE

Skladem • 1 varianta85 Kč69 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek52 Kč98 % • 13 696 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant45 Kč97 % • 1 955 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 871 recenzíDalší informace

• Hrozne mastny na obliceji

• It burns a bit my face after I apply it
    • it has fragrance
  • , zakoupeno v Kosmetika Francie

Vhodný pro ochranu pleti se sklonem k začervenání.

Značka
Netoxické
V tyčince
Bio
Bez parabenů

Pleťový fluid Photoderm AKN Mat SPF 30 pro smíšenou až mastnou pleť nabízí vysokou ochranu před UV zářením, snižuje kožní maz a má matující účinky. Fluid má voděodolné složení a nevyšuje pleť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 081 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč97 % • 952 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Notino

• Hrozne mastny na obliceji

• It burns a bit my face after I apply it
    • it has fragrance
  • , zakoupeno v Kosmetika Francie

Vhodný pro ochranu pleti se sklonem k začervenání.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč97 % • 952 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna Oáza

• Nemastí obličej
    • Příjemná konzistence

První opalovací krém, po kterém se mi nemastí obličej a nevyraší mi na něm milión nových pupínků.

• Ok
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

každá pleť je bohužel jiná - někomu (jako mně) bude vyhovovat a někomu ne. Krásně se vstřebává, příjemná vůně, nemastí pleť

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• krém jsem na sobě měla od rána od 9 do půl 2 v noci, koupala jsem se v bazénu, opalovala a vydržel mi i přes noční party
    • (a to mám mastnou, problematickou a citlivou pleť)
    • -nejlepší krém na opalování pro mastnou pleť
    • když jsem krém obdržela, otevřela uzávěr a spousta krému mi jen tak vytekla - konzistence je docela řídká

Až na první vylití krému, kdy mě zaskočila řídká konzistence, jsem s produktem nadmíru spokojená, nikdy jsem na sobě neměla krém, který by na mé mastné pleti vydržel celý den, v bazénu a ještě večer na party (vždycky jsem mastná jak řízek :D), výrobek určitě stojí za tu cenu, celkově mám po 10 letech zkoušení všemožných značek a produktů s Biodermou nejlepší zkušenosti

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

Krásně voní, nezatěžuje pleť s akné, chrání dobře proti slunci.

• , zakoupeno v Pharmawell.cz

• Velmi lehký krém, výborně se hodí pro problematickou pleť, která potřebuje vysoký UV faktor.

Jsem ráda, že jsem po dlouhém hledání konečně našla krém s vysokým UV faktorem, který se hodí pro problematickou pleť, zbytečně ji nemastí a nezatěžuje. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v Lékárna Zdraví

• oba produkty se rychle vsáknou a nedělají mastnou pleť
    • jemná parfemace
    • opravdu vhodné pro problematickou pleť

Sébium AKN fluid používám každý den a jsem naprosto spokojená a pleť se mi výrazně zlepšila. Photoderm AKN Mat jsem používala v létě pod make-up a moc mi vyhovoval.