Avène Sun Sensitive emulze na opalování SPF20 50 ml

pro smíšenou pleť
    Určení
    unisex

Medium Protect Fluid SPF20 - Opalovací přípravek na tělo

Opalovací fluid Avène Medium Protect Fluid SPF 20 má lehkou nemastnou texturu, která je vhodná pro normální a smíšený typ pokožky. Pokožce poskytuje širokospektrální ochranu proti UV záření, dlouhodobou hydrataci a matující účinky.

Vlastnosti opalovacího fluidu Avène Medium Protect: - vysoká...

• lehčí složení, nelepí a pokožka pod ním dýchá
      • příjemná parfemace, není cítit jako opalováky bez parfemace tou veškerou chemií
      • obsahuje termální vodu s vysoce uklidňujícími účinky na pokožku

Já se sice neopaluji, protože jsem nikdy nepochopila, k čemu je dobré ležet jako lemra na slunci, ale sluníčko samozřejmě svítí i na mně, kterážto se mu snažím vyhýbat. Mám citlivou pokožku, fototyp 1, ne suchou a ne mastnou, nicméně při volbě emulze nebo krému upřednostňuji emulze. Vyzkoušela jsem již mnoho přípravků chránících přes slunečními paprsky, i lékárenských i těch z parfumerie a drogerie, a na této Avéne emulzi pozitivněji hodnotím, že se lépe roztírá a na pokožce je velmi příjemná, s jinými přípravky jsme mívala pocit lepení. Dále se mi líbí, že je krém parfémovaý, protože ty bez parfemace, nevím, jestli je to kvůli složení všech těch filtrů, ale tak podivně zapáchají a u této emulze mně to neruší. Také mám pocit, že pokožka pěkně dýchá, například u Clinique jsme měla pocit, že pod krémem s vysokých ochranným faktorem se pleť potí, jako by ji nenechal dýchat. Ávene má u mně jednoznačně jedničku s hvězdičkou.